Úvod

Hezký den!
 

Rádi bychom Vás uvítali na našich internetových stránkách. Jelikož je spektrum našich činností poměrně široké, zkrátíme představování a sami si vyberete, kam chcete u nás nahlédnout.

Přijměte prosím tedy pozvání na virtuální návštěvu, ale nezapomeňte, rádi Vás uvítáme u nás v Podkrkonoší kdykoliv i v reálu!

Po přestěhování jsme se rozšířili a přeměnili v chovatelské středisko a nevyhnuly se nám asi moderní technologie, můžete nás sledovat i na FACEBOOKU.Naleznete nás na nové adrese na samotě u solární elektrárny...

EQUICAN - Macháčkovi
544 42 Choustníkovo Hradiště 116 
(nenechte se zmást adresou!
bydlíme před vjezdem do obce Vlčkovice, tj. směrem od Hradce Králové odbočka před Hradištěm,
když dorazíte do Hradiště, jste již špatně:-)

S pozdravem      

Milada a Jaroslav Macháčkovi

Jaroslav: +420 777 619 436
Milada: +420 777 161 943 (méně dostupná)

e-mail: kontakt@machackovi.cz


Prosím nebojte se při nedovolání napsat sms, ozveme se zpět. Používáme telefon spíše jako pevnou linku a bereme ho pouze do večerníčku (tj. do sedmi večer pro nedočkavé:-)
Návštěvy prosíme hlaste předem. Pracujeme na směny, farmu máme pouze jako velký koníček, tak dobře míněné krátké zastavení v jedenáct dopoledne může znamenat rozespalého pana domácího, lezoucího zoufale z postele:-))
 

 

 

 

Novinky
8.3.2020 20:40

Konečně jaro... už se rodí!! Hurá!


26.1.2020 13:48

Připouštěcí sezona pomalu začíná! Pozor letos ZMĚNA: http://www.machackovi.cz/kategorie/pripousteni/ 
Nezapomeňte se podívat!23.12.2019 21:14

Letošní rok se blíží je konci a byl ve znamení mnoha a mnoha novinek... jako první bylo stěhování Bendiga do 8km vzdálené sportovní stáje k mojí kolegyni a spolujezdkyni. Nikdy bych nevěřila, že se mi podaří kdy najít tak skvělou "spolupracovnici" a vzornou spolumajitelku.
Dohodli jsme se, že na Benovi začne jezdit a ráda by i sportovala. A uvidíme, jak to zvládne, ani jedna z nás nic nevyžadovala, nechávali jsme tomu volný průběh. Bendigo se během tří měsíců dostal na výkonnost S. Ať byl přihlášený do drezury, na parkur nebo do military, všechno se snažil zajít na 150%. Na téměř každých závodech se umístil a tak stihl naše portfolium mašlí rozšířit o 5. místo Z1 drezura, ZM parkur 2. místo, Chlumecké military derby 2. místo ZZ a 2. místo ZM. Všechno absolvoval mezi velkými koňmi, což je na jeho sotva 150cm obrovský výkon! On je prostě borec...16.9.2019 13:34

 

Máme kompletně vyprodáno, složena záloha na hřebce Adalim Gus!

7.9.2019 13:42

Na konci srpna nás čekal pardubický šampionát. Přihlásila jsem tam primárně naše welary - koně z našeho chovu, na které se specializujeme, kombinaci velšské a arabské krve. Poprvé jsme někam mimo farmu vzali naši Lidušku, Adalim Lidewij, jejího ročního hřebce Guse a její letošní kobylku Eggie. Samotnou mě zajímalo, jestli není můj chovatelský plán trochu mimo a v jaké kvalitě jsou naše odchovy. A nestíhala jsem se divit! 

Adalim Lidewij - ŠAMPION kategorie WPBR klisen 4leté a starší, ŠAMPION plemene (zde se porovnávali vítězové všech tříd)

Adalim Gus - ŠAMPION ročních hřebců

Adalim Eggie - více ŠAMPION hříbat 3týdny a starší 

 

 

Nádherná kráska, nezkrotná a neskutečně statečná, výjimečná kombinace welsh mountain pony a arabský plnokrevník, to je Adalim Gwyllt. 

Publikováno: 9.7.19 15:40 | Připojená galerie: 2019 - Adalim Gwyllt | Kategorie: Trawel Rafifa
86 položek
 1  2 3 4 5 6 7 8 9  . . .  84 85 86
Dopředu