Úvod

Hezký den!

Rádi bychom Vás uvítali na našich internetových stránkách. Všechny obrázky, které zde naleznete, jsou ve většine případů prací fotografky Terezy Huclové a zachycují život našich zvířecích přátel během plynoucích let. Všechny jsou autentické, takové, jak je zaznamenal její rychlý prst a zachytilo její umělecké oko.
Jelikož je spektrum našich činností poměrně široké, zkrátíme představování a sami si vyberete, kam chcete u nás nahlédnout.

Přijměte prosím tedy pozvání na virtuální návštěvu, ale nezapomeňte, rádi Vás uvítáme u nás v podkrkonoší kdykoliv i v reálu!

Po přestěhování jsme se rozšířili a přeměnili v chovatelské středisko.

Naleznete nás na nové adrese na samotě u solární elektrárny...

EQUICAN - Macháčkovi
544 42 Choustníkovo Hradiště 116 
(nenechte se zmást adresou!
bydlíme před vjezdem do obce Vlčkovice, tj. směrem od Hradce Králové odbočka před Hradištěm,
když dorazíte do Hradiště, jste již špatně:-)

S pozdravem      

Milada a Jaroslav Macháčkovi

 

Jaroslav: +420 777 619 436
Milada: +420 777 161 943 (méně dostupná)
e-mail: kontakt@machackovi.cz

Prosím nebojte se při nedovolání napsat sms, ozveme se zpět. Používáme telefon spíše jako pevnou linku a bereme ho pouze do večerníčku (tj. do sedmi večer pro nedočkavé:-)
Návštěvy prosíme hlaste předem. Pracujeme na směny, farmu máme pouze jako velký koníček, tak dobře míněné krátké zastavení v jedenáct dopoledne může znamenat rozespalého pana domácího, lezoucího zoufale z postele:-))
 

 

 

 

Novinky
4.4.2019 13:33

Gratulujeme klisně z našeho chovu, welsh cob Adalim Fruit of Love, ke kvalifikaci na mistrovství republiky pony 2019!14.3.2019 8:16

Nejhezčí část roku je tady! Už se rozrůstáme:-)

 

12.1.2019 14:21

Tak a je to tady.... na účtu je zadaný příkaz na pondělí ráno, cena v eurech, že je mi z ní trochu nevolno, ale snad je to šťastný krok do druhého desetiletí našeho chovu. A jelikož se chci podělit o to, jakou z toho mám radost, ukáži Vám kousek našeho nového budoucího plemeníka. Jen kousek, napětí se musí hezky dávkovat:-) 

 

10.1.2019 8:49

Díky velkorysosti mého muže jsme během vánoc začali jednat s italským hřebčínem Al Alsan arabians a po mnoha nocí beze spánku jsem to rozsekla a vybrali jste tam nového budoucího plemenného hřebce! Jakého? To si nechám na příště:-) 

 

 

8.1.2019 14:09

S pokorou uznávám, že i když FB nemám ráda, hodně věcí bych bez něj nevypátrala a je to hrozně pohodlné... A hodně lidí se zajímá, jak pracujeme, co je nového na farmě. Jsou milé a úsměvné zážitky, které se mi podaří zachytit telefonem, protože zrcadlovku běžně na krmení nenosím, a které jsem pak líná dát na webovky, protože to trvá... Na druhou stranu je mi líto, že je moji milí přátelé nemohli se mnou sdílet.

Takže novinka roku 2019 - udělala jsem nám FB stránku ADALIM STUD. Připojte se:-)

 

Latest nás každý další porod nepřekvapí:-) Je to opět nádherná, silná světlá hnědka s hvězdou.

Publikováno: 29.8.18 14:00 | Připojená galerie: 2018 - Adalim Menna | Kategorie: Limetree Latest
80 položek
 1  2 3 4 5 6 7 8 9  . . .  78 79 80
Dopředu