2011 - Adalim My Favorite 2

Chvíli po narození

V roce 2011 přišel na svět netrpělivě očekáván jako poslední Mirinčin - hádejte:-) - opět kluk. Tentokráte je otcem náš Bendigo a hřebeček dostal jméno Adalim My Favorite.


! Na prodej !


 

Mirinka, připuštěná Bendigem, rodila v roce 2011 jako poslední. Nemohli jsme se mrňouska dočkat a bedlivě jsme ho očekávali. Porod proběhl bez potíží na horní pastvině a Mirinka po narození pokračovala nerušeně ve večerní pastvě. Hřebec dostal jméno Adalim My Favorite.

Chvíli po narozeníChvíli po narozeníChvíli po narození

Hřebeček bude tedy podle původu welsh part bred s 87,5% welšské krve. Typově bude stejný jako jeho letošní polosestra Summer Night - welsh pony v typu cob, tzn. zvíře cca 135cm KVH, robustní kostry, nadrůměrné mechaniky a ušlechtilého exteriéru.

Adalim My Favorite měsíční - zatáčíme!Adalim My Favorite měsíčníAdalim My Favorite měsíční

Adalim My Favorite 6měsíců

Ideální koník pro celou rodinu, pod sedlo pro děti i jejich maminku, do kočáru na společné výlety do přírody nebo pro adrenalinové milovníky jako parťák do zápřahového sportu. Celá rodina se pak může o víkendech těšit jeho úspěchy na výstavách - letos se umístil jako 3. na mezinárodním šampionátu v Pardubicích. Díky svému původu má předpoklad se stát kvalitním plemenným hřebcem se zajímavým původem.

 

Mezinárodní šampionát Pardubice 2011

Publikováno: 2.9.11 14:58 | Autor: Milada Macháčková | Kategorie: Připouštění
| Připojená galerie: 2011 - Adalim My Favorite